ContentPage

Servicecenters

ERIKS heeft een aantal werkmaatschappijen en vestigingen. De onderhoudsmarkt bedienen wij vanuit onze ERIKS servicecenters. U kunt terecht voor een goed advies en de juiste producten bij een vestiging in de buurt.

Hieronder vindt u de contactgegevens van onze servicecenters.

Antwerpen
Nieuwelandenweg 32
2030 Antwerpen
T +32 (0)3 545 97 40
F +32 (0)3 541 82 12
E antwerpen@eriks.be
Ma t/m do geopend van
8:15 uur tot 16:45 uur

Op vr geopend van
8:15 uur tot 15:30 uur
Brabant
Z. 5 Mollem 191
B-1730 Asse
T +32 (0)2 524 68 00
F +32 (0)2 524 69 00
E brabant@eriks.be
Ma t/m do geopend van
8:00 uur tot 17:00 uur

Op vr geopend van
8:00 uur tot 15:45 uur
Jumet
Allée Centrale 8
Zoning Industriel
B-6040 Jumet
T +32 (0)71 91 50 10
F +32 (0)71 91 50 25
E jumet@eriks.be
Ma t/m do geopend van
8:00 uur tot 17:00 uur

Op vr geopend van
8:00 uur tot 16:00 uur
Luxembourg (LU)
Zone industrielle 'UM WOELLER' 11
L-4410 Soleuvre
T +352 400 605
F +352 400 998
E luxembourg@eriks.lu
Ma t/m vr geopend van
8:00 uur tot 17:00 uur
Mol
Nijverheidsstraat 13
Industrieterrein II
B-2400 Mol
T +32 (0)14 34 64 34
F +32 (0)14 32 31 76
E mol@eriks.be
Ma t/m do geopend van
8:00 uur tot 17:00 uur

Op vr geopend van
8:00 uur tot 15:45 uur
Roeselare
Onledegoedstraat 73
Industrieterrein Beveren-Noord
B-8800 Roeselare
T +32 (0)51 25 29 00
F +32 (0)51 25 39 00
E roeselare@eriks.be
Ma t/m do geopend van
8:00 uur tot 17:00 uur

Op vr geopend van
8:00 uur tot 16:00 uur