ContentPage
X
Zamro en ERIKS slaan de handen in een!

Zamro is samengegaan met ERIKS! De Zamro webshop is niet meer te bereiken, we hebben u daarom doorgelinkt naar de ERIKS webshop.

We verwelkomen onze zakelijke klanten graag bij ERIKS waar men profiteert van 75 jaar ervaring en technische kennis. Bovendien heeft ERIKS een nog breder online assortiment. Meer informatie over deze samenvoeging?

Lees dan hier verder

Specialisten

Wij begrijpen dat elke toepassing anders is en dat elk project een nieuwe uitdaging is. Daarom staan onze productspecialisten voor u klaar met persoonlijk advies en diepgaande productkennis. Kies hieronder welke van onze specialisten u nodig heeft en neem direct contact op.

Industrial plastics
T +32 (0)3 829 27 50 E plastics@eriks.be

Rubber
T +32 (0)3 829 27 40 E rubber@eriks.be

Oil seals
T +32 (0)3 829 27 32 E seals@eriks.be

Mechanical Seals & Packings
T +32 (0)3 829 27 60 E seals@eriks.be

O-rings
T +32 (0)3 829 27 10 E orings@eriks.be

Static Sealing
T +32 (0)3 829 27 20 E staticsealing@eriks.be

Hoses & Accessories
T +32 (0)3 829 28 60 E hoses@eriks.be

Bearings & Open Drives
T +32 (0)14 33 62 60 E powertransmissions@eriks.be

Hydraulics
T +32 (0)2 524 10 22 E hydrauliek@eriks.be

Pneumatics
T +32 (0)14 34 64 61 E pneumatiek@eriks.be

Motor Gears & Drives
T +32 (0)56 41 47 65 E mgd@eriks.be

Tools, Maintenance Products & Safety
T +32 (0)14 34 64 34 E tools@eriks.be

Valves & Instrumentation
T +32 (0)3 829 28 20 E valves@eriks.be

Plastic Pipe Systems
T +32 (0)3 829 28 80 E plasticpipesystems@eriks.be